فروش و اجاره قالب سقف وافل یکطرفه و دوطرفه

فروش و اجاره قالب سقف وافل یکطرفه و دوطرفه

تهران ، گاندی

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
درباره ما

فروش قالب وافل زاگرس بنا

فروش قالب وافل یک طرفه و قالب وافل دوطرفه اولین خدمت ما می باشد. قالب های یک طرفه و دوطرفه با توجه به طراحی سازه انتخاب و با مناسب ترین قیمت و بهترین گارانتی در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز قرار خواهد گرفت.
خرید قالب وافل

در صورتی که پس از اتمام پروژه کارفرما قصد فروش قالب خود را داشته باشد شرکت زاگرس بنا آمادگی خود را برای خرید قالب های استفاده شده اعلام می دارد. همچنین در صورت درخواست کارفرما در هنگام فروش این تعهد به کارفرما داده خواهد شده که قالب وافل ایشان در پایان پروژه خریداری شود.
اجاره قالب وافل زاگرس بنا

در پروژه هایی که خرید قالب وافل برای کارفرما توجیه اقتصادی ندارد مجموعه زاگرس بنا پس از در یافت ضمانت قالب وافل به کارفرما اجاره خواهد داد. قالب های وافل اجاره طبق درخواست کارفرما می تواند نو و یا دست دوم باشند
طراحی سقف وافل زاگرس بنا

طراحی سقف وافل کاملا تخصصی می باشد. اگرچه طراحی سقف وافل هزینه بسیار ناچیزی در مقایسه با قیمت کل سازه دارد ولی از مهم ترین اصول اجرای ساختمان می باشد لذا انتخاب مجموعه تخصصی از مهم ترین اصول تضمین یک ساختمان بهینه و ایمن می باشد.لذا برای طراحی ساختمان خود با سقف وافل با ما تماس بگیرید.
اجرای سقف وافل زاگرس بنا

اجرای تخصصی سقف در سراسر کشور عزیزمان از دیگر فعالیت های مجموعه ما می باشد لذا برای دیدن نمونه کار های اجرایی در ابعاد و شهرهای مختلف با ما تماس بگیرید.
مشاوره رایگان سقف وافل

تصمیم گیری و انتخاب سازه مناسب (ساختمان بتنی یا فولادی و …) و یا انتخاب سیستم باربر و سقف مناسب نیازمند تجربه و دانش فنی می باشد.مجموعه ما آماده ارائه خدمات مشاوره و بررسی نقشه سازه و معماری شما به صورت رایگان می باشد

اطلاعات تماس
 • تلفن تماس: 09123868987
 • ایمیل: zagrosbanamana@gmail.com
 • نشانی: تهران ، گاندی
امکانات
  گالری
  ویدئو
  این آگهی ویدئو ندارد.

  فروش و اجاره قالب سقف وافل یکطرفه و دوطرفه

  تهران ، گاندی

  ارسال ایمیل به آگهی دهنده

  اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

  انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر